Günlük hayatın zorlukları arasında her insan biraz yardıma ve desteğe ihtiyaç duyabilir. Bu anlamda müşterilerimizin hayatını daha renkli kılmak, kendilerine ve sevdiklerine daha fazla vakit ayırabilmeleri için hayata geçirdiğimiz firmamız ile her zaman ve her yerde müşterilerimizin istekleri ve sorunları doğrultusunda profesyonel çözümler sunuyor, alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile günlük hayatınızda yetişemediğiniz pek çok işi sizin adınıza biz gerçekleştiriyoruz.

Hepsi yabancı uyruklu ve alanında uzman yirmi altı çalışma arkadaşımız ve her geçen gün büyüyen kadromuz ile sizlere tam on iki yıldır sınırsız hizmet taşıyoruz. İstanbul’da kurulan ve hizmetlerini bu şehirde sürdüren bir temizlik şirketi olarak siz değerli müşterilerimize pek çok alanda sınırsız hizmet sunuyor, hizmet süremiz boyunca arkamızda bıraktığımız 7856 mutlu müşteriye sizleri de dahil etmek ve sizinle de çalışmak istiyoruz.

Müşterilerimize Sunmuş Olduğumuz Temizlik Hizmetlerimiz

Türkiye’de istihdam sahibi olmak isteyen; güvenilir, güler yüzlü ve alanında profesyonel bir şekilde hizmet vermeyi prensip haline getirmiş, yabancı uyruklu personellerden kadrosunu oluşturmuş bir temizlik şirketi olarak sizlerin ihtiyaç duyduğu tüm mekanlarda sınırsız bir temizlik hizmetini sağlıyoruz. Sizin için en uygun saatte ve tarihte profesyonel temizlik cihazlarımız ve personel kadromuz ile dilerseniz evinizi dilerseniz ofisinizi veya başka bir yeri titizlik ile temizliyoruz.

Siz ve ailenizin sağlığını riske atmamak için tüm temizlik ürünlerimizi dikkatle seçiyor ve insan sağlığı açısından bir tehdit içermeyen ürünleri kullanmaya oldukça büyük bir özen gösteriyoruz. Tüm temizlik hizmetlerimizde sizlere camlardan fayanslara her yerde büyük bir titizlik ile temizlik ve en uygun fiyat tekliflerini de sonuna kadar sunuyor, hayatınıza ve yuvanıza renk katıyoruz.

Müşterilerimize Sunmuş Olduğumuz Bakıcılık Hizmetlerimiz

Yabancı Temizlikçi firması olarak müşterilerimize yalnızca temizlik hizmeti değil aynı zamanda sınırsız bir yelpazede danışmanlık ve bakıcılık hizmetlerini de sunuyoruz. Gerekli kurum ve kuruluşlardan hem mesleki yeterlilik hem de bu alanda danışmanlık belgesine sahip olan yabancı bakıcı personellerimiz ile çocuklarınıza veya yaşlı aile bireylerine sizin yokluğunuzu aratmıyoruz.

Bu hizmet çerçevesinde sizin ve ailenizin güvenliğini sorumluluğumuz altına alıyor tüm yabancı bakıcı personellerimizin güvenilir, güler yüzlü ve ilgili çalışanlar olduğunun garantisini sizlere sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her anda ve her saatte sizlere yabancı bakıcı ve danışmanlık hizmetlerimizi sağlıyor, bu sayede siz işleriniz ile meşgul olurken veya güzel bir vakit geçirirken sizin gözünüzü asla arkada bırakmıyoruz. Sadece sizlere bu güvenilir hizmeti sunmak ile kalmıyor aynı zamanda en uygun fiyat tekliflerini de sizlere getiriyoruz.