Temizlik ve bakıcılık hizmetlerinde güvenilir ve güncel hizmet anlayışını prensip edinen firmamız, huzurlu ve mutlu bir yaşantı sürmeniz için, hafta içi hizmet sunmaktadır. Türkmen Gündelikçi kategorisinde, bebek, çocuk ve yaşlı bakıcılığı, temizlik kategorisinde, ev, ofis, apartman, döşeme, pencere ve inşaat temizliği hizmetleri verilmektedir. Danışmanlık ve hizmetçi servisi hizmeti de firmamızın diğer hizmetleri içerisinde yer almaktadır.

Sevdiklerinizi Bize Emanet Edin

Günümüz ekonomi dünyasında evde herkes çalışmak zorunda kalabilir. Ancak, çok yaşlı bir anneniz veya çok küçük bir bebeğiniz varsa, o zaman bunlara bakıcı gerekebilir. Bu durumda yapmanız gereken, güvenilir elemanlara sahip, sevgi ve şefkat duygularına sahip bakıcı bulmaktır. Türkmen Gündelikçi kategorisinde hizmet sunan firmamız, etkili hizmet anlayışı ile profesyonel çözümler sunmaktadır. 12 yıllık tecrübesiyle hizmet veren firmamız, sevdiklerinizi mutlu edecek en iyi bakıcı hizmetlerini sizler için sunmaktadır.

Temizlik Bizim İşimiz

Temizlik, günümüzün en önemli sorunları içerisinde yer almaktadır. Temizlik elemanlarımız konusunda profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Danışmanlık hizmetleri kategorisinde güncel hizmet anlayışını sizler için uygulayan temizlik şirketi firmamız, profesyonel çözümler sunmaktadır. Temizlik hizmetlerinde, her yüzey için özel kimyasal kullanmaktayız. Cam silme işlemlerinde ve benzeri yüzeylerin silme işlemlerinde, iz bırakmayan yöntemler tercih edilmektedir. Kolay rezervasyon avantajlarıyla, hizmeti en kısa zamanda ayağınıza getiren şirketimiz, disiplinli çalışma yöntemlerini tercih etmektedir. Etkili hizmet, profesyonel kadro ve her zaman güncellenen çalışma sistemiyle, istediğiniz çözümleri sizler için sunmaktayız.

Dört Mevsim Hizmet

Çalışma sezonu anlayışı dışında hizmet veren firmamız, dört mevsim hizmet anlayışı ile etkili çözüm yöntemlerini tercih etmektedir. Kış aylarının soğuk günlerinde ve yaz aylarının bunaltıcı günlerinde, gerek temizlik hizmetleri olsun ve gerekse bakıcılık hizmetleri olsun, firmamız her zaman yanınızdadır. 7/24 müşteri hizmetlerimiz, güvenilir kadrosuyla, sizin için en uygun hizmet kategorisini belirlemektedir. Danışmanlık hizmetleriyle, sorunlarınıza çözüm üreten kuruluşumuz, yeni çıkan temizlik ve bakıcılık yöntemlerini de takip etmektedir. İşten anlamayan veya acemi olan elemanları kadrosunda barındırmayan firmamız, tecrübeye önem vermektedir. Müşteri ile diyaloğunda kibar ve nazik olan kişileri özellikle tercih ediyoruz. İş ahlakı ve disiplinli çalışma sistemine sahip kişileri özel olarak tercih ediyoruz. Hafta içi 8:00 ve 17:00 saatleri arasında çalışan firmamız, hızlı çalışma yöntemleriyle çözüm üretmeye devam etmektedir. Takım ruhu ile hareket eden ekiplerimiz, tecrübeli çalışma sistemi nedeniyle, görev kargaşası yaşamamaktadır. Herkes yapacağı işi bilmektedir. Bu nedenle, yaptığımız bütün işler kısa zamanda bitirilmektedir. Haftalarca bitmeyecek gibi görünen temizlik işlemleri, temizlik şirketi profesyonel kadromuz sayesinde çok kısa zamanda bitirilmektedir.