Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için verdiğimiz danışmanlık hizmetleri kapsamında; temizlik ve yardımcı eleman arayışında olanlar profesyonel kadrolarımızla hemen tanışabilirler. Kalite ve müşteri memnuniyetine odaklanan çalışmalarımız sayesinde hayatınıza konfor ve renk katabilirsiniz.

Çocuklar ve Yaşlılar İçin Güvenli Bir Yaşam

Müşteri taleplerini en iyi şekilde anlamaya çalışan ekiplerimiz Türkmen Bakıcı arayışlarında istekleri eksiksiz bir şekilde yerine getirebilmek için doğru kişilere odaklanır. İşi ve ihtiyaçları en iyi şekilde analiz eder, eleman talebini karşılamak için kadromuzdaki deneyimli personellerden yararlanırız.

Zamanın değerine önem veren firmamız temizlik şirketi arayışında olan müşterilere ev ve apartman temizliğinden pencere temizliğine, inşaat sonrası temizlikten cenaze evi temizliğine kadar geniş bir alanda kaliteli malzemeler eşliğinde kusursuz destek sağlar. Geniş personel kadrosu arasından farklı adreslerde yatılı ya da gündelik iş arayanları eleman arayanlarla buluşturduğumuz danışmanlık hizmetlerimiz ekip ruhu ve takım çalışması anlayışıyla sürdürülür.

Çalışan Kadrosu Özenle Seçilir

Bakıcılık ve mekan temizliği son derece önemli işlerdir. En kıymetli varlıklarımız olan bebekler, çocuklar, yaşlılar ve en değerli eşyaların emanet edileceği kişileri özenle seçen ekiplerimiz, yaptıkları ön çalışmalarla sadece uygun kişileri bir araya getirmeye özen gösterirler. Türkmen Bakıcı kadromuz, çocuğunuzun mutlu ve aktif bir şekilde büyümesi için titizlikle kurulmuştur.

Çalışanında aradığı kriterleri belirleyen müşterilerimiz, istedikleri özelliklere sahip olan kişiler arasında yapılan bir ön elemenin sonunda kendi kararlarını verebilirler. Bebek ve yaşlı bakımı alanında uzmanlaşmış olan kadrolarımız mevcut ihtiyaçları göz önünde bulundurarak deneyimlerini günlük hayata aktararak işlerin kolaylaşmasını sağlarlar. Temizliğe ve hijyene her şeyden daha fazla önem verenler için sunduğumuz temizlik için yardımcı eleman istihdamı; güvenilir, referanslı, tecrübeli ve sigara kullanmayan kişiler arasından yapılabilir.

Doğru İşe Doğru Personel!

Çalışan kadroların gücüyle kendini geliştiren firmamız, doğru iş için doğru personel seçimi yaparak sonuca odaklı ve uzun süreli performansa odaklanır. Hedefimiz en doğru kişiyi kısa süre içerisinde bularak taleplerin soruna dönmeden çözümüne yönelik olarak verilir. Çalışma izinli yabancı bakıcı ya da temizlik personeli için her türlü eleman talebini karşılarken yatılı, yarım gün ya da tam günlük iş sürelerini de göz önünde bulundururuz.

Günlük ev işlerinin yapılmasından yemeklerin hazırlanmasına kadar her aşamada müşterilerine destek çıkan ve sektörde aranan bir temizlik şirketi olan firmamız bakıcı ve yardımcı eleman seçiminde kararsız kalan müşterilerini de en doğru şekilde yönlendirir. Uzun süreli eleman ihtiyaçlarınız için bizi arayabilir verdiğimiz özel hizmetlerle hemen tanışabilirsiniz.