Destek / Yardım

Home / Destek / Yardım

Formu doldurun, sizi arayalım…

Sık Sorulan Sorular

Temizlik şirketi, temizlik şirketleri günümüzde önemli bir yere sahiptir. Çünkü evinizin, ofisinizin , fabrikanızın , villanızın temizlenmesi için mutlaka bir temizlik şirketine ihtiyacınız olacaktır. Temizlik şirketleri genel olarak ev temizliği, ofis temizliği, villa temizliği gibi faaliyetlerde bulunsa da buna ek olarak inşaat sonrası temizlik işlemleri, yangın sonrası temizlik işlemleri, su baskını sonrası temizlik işlemleri gibi işlemleri de yerine getirmektedir. Temizlik şirketlerinin özel ekip sistemi ile çalışmaktadır. Ev temizliği için kurulmuş olan özel ve işinde tecrübeli olan ekibimiz evlerinizde iş bölümü yaparak ev temizliğinizi en kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda ofis temizliği ekiplerimiz de farklı kurum veya kuruluşlarda temizlik faaliyetlerini yerine getirebilmektedir.  Temizlik şirketlerinin ana faaliyet konuları arasında endüstriyel temizlik , zemin temizliği, hastane ve klinik temizliği koltuk yıkama ve temizliği gibi konular da yer almaktadır. Temizlik şirketimiz faaliyetlerini gerçekleştirirken özenli ve itinalı bir biçimde çalışmalarını sürdürmektedir. Şirket politikaları gereği en kaliteli temizlik malzemeleri ile temizlenen ev , ofis veya fabrikalarınız hiçbir şekilde sağlığa zararlı unsur içermemektedir. Temizlik şirketi faaliyetlerimiz arasında yukarıda sayılan işlemlerin en güzel şekilde gerçekleştirilmesi için personellerimiz sürekli olarak eğitime alınmakta ve sıkı bir eğitim döneminden geçirilmektedir. Her faaliyet kolu için ayrı oluşturduğumuz özel ekiplerimiz kendi alanlarında uzmanlaşarak profesyonel bir hizmet sunmaktadır.  Temizlik alanında lider kuruluşlardan birisi olarak temizlik işlerinizi en kısa sürede gerçekleştirmeyi ve en güzel şekilde teslim etmeyi taahhüt ediyoruz. Bu güne kadar çalıştığımız bir çok firmayı referansımız olarak göstermekten onur duyuyoruz. Çalıştığımız firmalar arasında önde gelen özel kuruluşlar ve kamu kurum ve kuruluşları da bulunmaktadır. Üniversiteler, bankalar, fabrikalar gibi bir çok referansımız mevcuttur.

YabancıTemizlikçi şirketi olarak İstanbul çapında hizmet veren ve bünyesinde binlerce deneyimli insan barındıran bir temizlik, bakıcılık şirketidir.

Bu tamamen sizin tercihinize kalmış. Biz istediğiniz zaman bir telefon uzağınızda hizmete hazır bekliyor olacağız.

Günlük hizmet taleplerinde evde bulunmanız gerekmektedir. Onun dışında yatılı taleplerde evde olmak zorunda hissetmeden güvenle işlerinizi halledebilirsiniz.

Deneyimli ve tecrübeli çalışanlarımızın mesai saatleri içerisinde olabilecek kazaların sorumluluğu şirketimize aittir.

%100 müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli. Özenle ve dikkatle seçilmiş çalışanlarımızla bu yolda bizden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.