Temizlik konusunda güven ve hassasiyet üzerine kurulu bir çalışma anlayışı olan firmamız, her türlü yaşam alanı, ofis, bina temizliğinde deneyimli çalışanları, kaliteli temizlik ürünleri ve hızlı, pratik çözümleri ile sizlere hizmet vermektedir. Aynı zamanda yardımcı ihtiyaçlarınızda da sizlere hizmet veren firmamız, bebek ve çocuk bakımı, yaşlı ve hasta bakımı veya ev işlerine sürekli olarak yardımcı olacak bayanların temini konusunda da güvenilir yardımcılar sağlamaktadır.

Planlı ve Sistemli Temizlik Hizmetler

Firmamız tarafından size sunduğumuz Temizlikçi Bayanım İş Arıyorum hizmetinde ekibimizde yer alan deneyimli çalışanlar sayesinde memnun kalacağınız bir temizlik sağlanmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz temizlik şirketi hizmetlerinde planlı çalışmak, esas alınmaktadır. Bu sebeple işe başlanmadan önce temizlenecek olan alanı inceleyerek, bir çalışma planı oluşturulmaktadır. Yapılan bu plan, işlerin çok daha hızlı yürütülmesini ve hijyen kurallarına uyularak çalışılmasını sağlamaktadır. Deneyimli personelimiz, temizlenecek alanın genişliği, en çok hangi alanların kirli olduğu gibi bilgileri göz ününde bulundurarak, bir çalışma sistemi belirler ve çalışmaya başlar. Bu iş analizi ile birlikte zamandan büyük oranda tasarruf sağlanmaktadır. Temizlik hizmeti sırasında ekibimiz tarafından kullanılan hijyen kurallarına uygun çalışma yöntemleri, yüksek kaliteli ve insan sağlığına zarar vermeyen temizlik ürünleri ile desteklenmektedir.

 Bakıcı ve Yardımcı Hizmetleri

Firmamız tarafından sizlere deneyimli çalışanlardan oluşan bakıcı hizmetleri de verilmektedir. Kadromuzda bebek ve çocuk bakımından, hasta ve yaşlı bireylerin bakımına kadar farklı alanlarda görev yapan yabancı bakıcı bayanlar veya Türk uyruklu kimseler bulunmaktadır. Tarafımızdan sizlere yönlendirilen Türk veya yabancı bakıcı bayanlar yapılacak olan anlaşma doğrultusunda günlük olarak hizmet verebilir veya yatılı olarak kalıp, her daim size yardımcı olabilir.

Tarafımızdan sizlere yönlendirilen bu bakıcı bayanlar, özellikle hasta ve yaşlı bakımı konusunda deneyimli kimselerdir. Çocuk ve bebek bakımı için çalışan personelimiz de aynı biçimde mesleğinde tecrübeleri olan kimselerdir. Bu konuda eğitimleri olan bakıcılarımız, çocuklarınızın psikolojisinden anlayan ve pozitif yaklaşımları sayesinde çocuk bakımı konusunda başarılı olan kimselerdir.

 Güvenilir ve Çözüm Odaklı Hizmetler

Yılların verdiği çalışma deneyimi ve profesyonel iş anlayışı ile ihtiyaç duyacağınız yardımcıları sizlerle buluşturan danışmanlık hizmetlerimizde güven, en önemli unsurdur. Bu danışmanlık hizmetlerinde istihdam edilen çalışanlarımız, tarafımızdan bizzat özenle seçilmiş olup, güvenilir kimselerdir. Garantili olarak sizlere sunduğumuz temizlik ve bakıcı hizmetlerinde oluşabilecek kazalar ve zarar görebilecek eşyaların sorumluluğu tamamen şirketimize aittir. Temizlikçi veya bakıcı hizmetlerimizden yararlanırken evde bulunma zorunluluğunuz yoktur. Yapılacak üyelik sözleşmesiyle haklarınız korunmaktadır.