Yaşam koşullarının daha hızlı bir tempoya sahip olması, iş yaşantısının yoğunluğu nedeniyle kişisel sorumluluklara yeterince vakit ayrılamaması, çocuk bakımı gibi büyük özen ve bilgi isteyen bir alanda profesyonel yardıma ihtiyaç duyulması günümüzün en büyük sorunları arasında yer alıyor. Bakıcılık hizmetleri günümüzde oldukça hassas ve özveri isteyen bir alandır. Ebeveynler çocuklarını tüm gün güvenle emanet edebilecekleri ve gelişimlerinden eğitimlerine kadar en iyi bakımı verebilecek bir bakıcıya ihtiyaç duymaktadırlar. Ancak yaşanan olaylar ve medyada çıkan haberlerden dolayı ne yazık ki bakıcılara olan güven giderek azalmaktadır. Çocukların bir güven ortamında büyümeleri, profesyonel eğitim almış biri eşliğinde yaş gruplarına özel eğitimleri almaları, düzenli beslenmeleri ve sevgi dolu bir ilişki kurarak sağlıklı birer birey olarak yetişmeleri açısından bakıldığında bakıcıların görev ve sorumlulukları oldukça büyüktür. Firmamız tüm bu sorumlulukların bilincinde olarak profesyonel danışmanlık ve yardım hizmeti vermekte, ailelerin çocukları için en iyi bakıcıya sahip olmalarına yardımcı olmaktadır.

Profesyonel bakım

Çocuk ve yaşlı bakımı konusunda profesyonel danışmanlık hizmeti sağlayan firmamız, deneyimli kadrosu ile ihtiyaçlarınıza en uygun bakıcı hizmetini size sağlamaktadır. Alanında uzman ve deneyimli bakıcılar yaşlı ve çocuk bakımı konusundaki deneyimlerini eksiksiz olarak uygulayarak en iyi bakım hizmetini almanızı sağlamaktadır. Ekibimiz işine sevgisini de katarak yaşlıların ve çocukların kendilerini güven içerisinde hissetmelerini sağlarlar ve tüm ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanır.

Yabancı bakıcılar

Firmamız bünyesinde bulunan yabancı bakıcılar ile çocuklarınızın uluslararası standartlarda bakılmasını sağlamaktadır. Özbek Bakıcı hizmetinde birçok farklı ülkeden çalışanlarımız bulunmaktadır. Bakıcılarımız Türkçeye olan hakimiyetleri ile sizinle ve çocuklarınızla kolay iletişime geçerler. Sahip oldukları yabancı dil bilgisi ışığında çocuklarınıza küçük yaştan itibaren yabancı dil eğitimi verme imkanına da sahip olursunuz. Özbek Bakıcı ile çocuklarınızın dünya görüşü ve vizyonu küçük yaşlardan itibaren şekillenerek istediğiniz gibi donanımlı bir birey olabilmek için temel yetenekleri edinmiş olurlar.

Temizlik Hizmeti

Profesyonel ekibimiz ve firmamız temizlik şirketi olarak da hizmet vermekte ve yaşam alanlarınızın istediğiniz temizlik standartlarına uygunluğunu profesyonel temizlik yöntemleri ile sağlamaktadır. Hijyen konusundaki hassasiyetimiz bakım hizmetlerinden servis hizmetlerine, ev temizliğinden inşaat sonrası temizliğe kadar tüm hizmetlerimizi kapsamaktadır. İhtiyacınız olan her alanda sizin yanınızda olan firmamız, uluslararası standartlarda hizmet vererek yüzünüzü güldürecek. Temizlik şirketi ihtiyaçlarınızda, bakım ve ev hizmetlerinde uygun fiyatları kaliteli bir hizmet anlayışı ile bir araya getirerek sadece bir telefon kadar uzağınızdayız!